PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZLONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
Study tour dziennikarzy z Austrii i Szwajcarii
18.07.2014
Swiss-2014

W dniach 11-13 czerwca 2014 roku w Krakowie gościło pięciu dziennikarzy z Austrii i Szwajcarii zaproszonych na Study Tour w ramach projektu Sterowanie przemysłem spotkań w Krakowie: ocena i monitorowanie wpływu ekonomicznego przemysłu spotkań na gospodarkę Krakowa przy wykorzystaniu dobrych praktyk ze Szwajcarii.

Przez trzy dni mieliśmy okazję gościć dziennikarzy z prestiżowych magazynów i blogów specjalizujących się w tematyce turystyki biznesowej: ravelblogger.ch, Wendezeit, Wiener Zeitung, Traveller, T.I.P.. Głównym celem wizyty było przedstawienie potencjału Miasta Krakowa, jako doskonałego miejsca na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Podczas wizyty zaproszeni dziennikarze mogli zapoznać się z walorami Starego Miasta, Kazimierza, Podgórza oraz Kopalni Soli w Wieliczce. Odwiedzili również wybrane hotele 5 i 4 gwiazdkowe oraz największe obiekty konferencyjne w Krakowie tj. Kraków Arenę, ICE Kraków oraz EXPO Kraków.

Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Partnerzy
Zespół
Projektowy